Kontaktujte nás
emailobchod@atomhk.cz telefon+420 495 215 549

Podrobnosti, včetně mapy, kontaktních osob a kontaktního formuláře najdete v sekci kontakt

Otevírací doba
Pondělí 9:00 - 16:00
Úterý 8:00 - 16:00
Středa 8:00 - 16:00
Čtvrtek 8:00 - 16:00
Pátek 8:00 - 14:00

Vybavení prodejen

Provozovna

Vážení, vítejte na webových stránkách společnosti ATOM HK s.r.o.
s nabídkou vybraného sortimentu zboží a služeb orientovaného pro malé, střední i větší firmy v oblasti potravinářství, drogerie, průmyslu, farmacii a další prodejce po celé České republice.

Naše firma Atom Hradec Králové je dynamicky rozvíjející se společnost svižně reagující na potřeby prodejců a výrobců zejména na potravinářském trhu. V prvních letech bylo předmětem našeho podnikání kompletní vybavení prodejen, podpory jejich prodeje a příslušným servisem především ve Východních Čechách. Vzhledem k vysokému počtu nově vzniklých obchodních center a marketů zahraničních obchodních řetězců jsme rozšířili naše služby o oblast označování a identifikaci výrobků v různých sortimentech - nabízíme širokou paletu nálepek, etiket a samolepek..

Máme zkušenosti s vybavením prodejen

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem můžeme jen potvrdit, že vybavení prodejen se pohybuje v cenách znatelně nižších než dříve a my můžeme zákazníkům najít, co nejkvalitnější a nejrentabilnější řešení. Kdo chce mít konkurenční výhodu před ostatními, musí určitě inovovat prodejní i výrobní zařízení včetně kvalitního značení (etikety, nálepky, samolepky, atd.) prodávaných výrobků a zboží. Na všechno námi dodané zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis. Pokud nebudeme mít možnost Vaše požadavky uspokojit, poradíme Vám, která firma tento příslušný výrobek nebo činnost nabízí.

 

eko

Jsme součástí systému EKO-KOM