Kontaktujte nás
emailobchod@atomhk.cz telefon+420 495 215 549

Podrobnosti, včetně mapy, kontaktních osob a kontaktního formuláře najdete v sekci kontakt

Otevírací doba
Pondělí 9:00 - 16:00
Úterý 8:00 - 16:00
Středa 8:00 - 16:00
Čtvrtek 8:00 - 16:00
Pátek 8:00 - 14:00

Vybavení prodejen

Značkovací a etiketovací kleště

Etiketovací a značkovací kleště

Cenové značkovací a etiketovací kleště a etikety tvoří nepostradatelnou součást supermarketů, obchodních domů a obchodů. Pro tuto oblast nabízíme kleště a SLE, které splňují specifické požadavky tohoto trhu.

Obalový materiál a balící stroje

Obalový materiál, balící stroje

Naše firma je dodavatelem širokého sortimentu obalových materiálů
Na obalové materiály přicházející do styku s potravinami je k dispozici Prohlášení o splnění hygienických požadavků
Naše firma je členem systému EKO-KOM
Většina nabízeného obalového materiálu skladem - ihned k dodání

Označení zboží cenou + reklama

Označení zboží cenou, reklama

Cenovkové lišty závěsné, lepicí, magnetické jsou vhodné na regály i do vitrín.
Regálové cenovky se stávají spolu s barevnými plastovými pásky součástí cenovkových lišt. Změní celkový vzhled prodejny.

Textilní program

Textilní program

Pod názvem Textilní program zahrnujeme potřeby pro prodej a označení textilního zboží, zároveň i figuríny, aranžerské bysty, ramínka atd.

Průmyslové a obchodní váhy

Průmyslové a obchodní váhy

Naše firma Atom HK s.r.o. dodává již mnoho let obchodní a kontrolní váhy různých značek, které lze doporučit pro trh v České republice. Jsou vhodné do obchodního i průmyslového prostředí. Jedná se o obchodní váhy, váhy pro restaurace, potravinářské řetězce, ale také například pro sklady, výrobny či nemocnice.

Chladící a mrazící technika

Chladící a mrazící technika

Chladící a mrazící techniku lze zahrnout do prodejního nábytku, ale vzhledem k velikosti sortimentu a specifiku ochlazování či mražení potravin, ji uvádíme zvlášť. Tato zařízení udržují potraviny i nápoje v chladu či mrazu, tak aby zůstaly déle čerstvé. Široký výběr a různé technické parametry uspokojují potřeby každého zákazníka již více než 17 let.

Nářezové stroje

Nářezové stroje

Výběr nářezového stroje ovlivňuje jeho využití, čili zda je určen ke krájení uzeniny či sýrů a samozřejmě přepokládaná zátěž, čili množství krájených potravin. Dodáváme poloautomatické a automatické nářezové stroje.

Prodejní nábytek

Prodejní nábytek, vybavení prodejen a restaurací

regály - prodejní (potravinové, pekárenské, chromo, dřevo), skladové, prodejní pulty - chrom, dřevo, lamino, pekárenské a zeleninové regály - kombinace dřevěnkou, laminkou, chladící a mrazící technika, automaty na vracení lahví, gastro zařízení, pokladní boxy - s posuvným i bez posuvným pásem, figuríny + bysty - komax, chromo - viz Textilní program, tendry, hrabací koše - komat, chromo, držáky na prospekty,

Obchodní pokladny

Obchodní pokladny

Registrační pokladny vč. pokladních zásuvek nabízíme ve firmě Atom HK samozřejmě včetně spotřebního materiálu do různých typů pokladen a terminálů v termo kvalitě, hlazený papír a standart.

Gastro zařízení, gastronomické vybavení

Gastro zařízení

Gastro-zařízení potřebné pro potravinářské výrobny, kuchyně v restauracích a dalších provozy, kde dochází ke zpracovávání potravin, je další velmi obsáhlý sortiment, který dodáváme převážně v našem kraji dle poptávky klientů od řady předních českých i světových výrobců.